Technische Dag Zaandam
- Dit evenement is voorbij.
Technische Dag Zaandam

Op 9 april 2022 beginnen we het TC-jaar goed met een TC dag in Zaandam, weer eens in een andere hoek van het land, met hopelijk veel bezoekers!
We zijn dan te gast bij:
Het Autohuis
Doctor H.G. Scholtenstraat 45
1508 EB ZAANDAM
De liefde voor Italianen zit bij Het Autohuis in de genen en het bedrijf is sinds 1992 een echt familiebedrijf. Vader en zoon staan dagelijks voor je klaar. 1984 opende Het Autohuis haar deuren in Koog aan de Zaan en startte als officiële Alfa Romeo service dealer. In 2014 werd het Autohuis benaderd door Fiat en sindsdien mogen zij zich ook voor dit merk de enige erkende service dealer noemen in onze regio.
Net zoals bij de vorige TC-dag zul je deze dag zelf aan de slag moeten want we bieden je wederom de mogelijkheid om, onder begeleiding van een TC-lid, je 500 een onderhoudsbeurt te geven of een (kleine) sleutelklus te doen waar je net even wat hulp bij nodig hebt.
We denken hierbij aan bijvoorbeeld:
- het afstellen van de ontsteking
- smeren van de fusees
- vervangen van bougies en bougiekabels
- vervangen van rotor, verdeelkap en contactpunten
- vervangen van de motor- en/of versnellingsbakolie en luchtfilter
ATTENTIE:
De olie voor de motor en/of versnellingsbak dienen wel bij de garage afgenomen en betaald te worden! Je dient wel zelf de benodigde onderdelen mee te nemen maar ook je eigen gereedschap. Dus je kunt geen gebruik maken van het gereedschap van de garage!
Aansprakelijkheid:
“Zowel Het Autohuis als de Fiat 500 Club Nederland stellen zich niet aansprakelijk (of de directie is niet aansprakelijk of acht zich niet aansprakelijk) voor schade aan jou of aan je Fiat 500 en/of schade en verlies van uw eigendommen tijdens uw verblijf of tijdens het verblijf van uw goederen in het gebouw of op het terrein van Het Autohuis.”
Bij het inschrijven hieronder kun je zelf aangeven wat je graag zou willen doen. De TC beoordeelt dan of dit binnen de mogelijkheden van deze dag valt. “Risicovolle klussen” die veel tijd kunnen kosten zullen we deze dag niet doen want uiteraard is het de bedoeling dat iedereen gewoon weer rijdend in zijn 500 naar huis kan aan het eind van de dag.
De TC-dag begint om 10.00 uur met ontvangst met een kop koffie of thee en eindigt rond 15.00 uur.
Graag tot ziens op 9 april!
Technische Commissie