Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Kallum An 2024

23 augustus 2024 - 25 augustus 2024
Kallum An Fiat 500 Club

Inschrijven kan t/m 11 augustus

Aan het eind van de maand augustus zullen wij voor de zesde keer alweer het weekend “Kallum an” organiseren.

Vanaf vrijdag de 25e is iedereen welkom om even te onthaasten en te genieten van de Achterhoek tijdens ons evenement. We zitten voor de vierde keer op de inmiddels vertrouwde plek in het Wolfersveen op groepscamping “Het Bosland”, gelegen tussen Ruurlo en Zelhem.

Er kan gekampeerd worden op beide velden, of in het bos (voor wie dat aandurft, gezien de groeiende wolvenpopulatie) wat je zelf natuurlijk aanspreekt.
Honden zijn toegestaan en bij slecht weer kunnen we droog binnen zitten.
Uiteraard zijn er sanitaire voorzieningen aanwezig en er is voldoende elektriciteit beschikbaar.
Er mag (bij gebrek aan eigen koeling) gebruik worden gemaakt van de aanwezige koelingen.

Zaterdag in de loop van de ochtend vertrekken we weer voor een toertochtje op ons gemak door het coulissen landschap van de Achterhoek.
Na eerdere ervaringen en positieve reacties zal het dit keer ook geen lange dag rijden met verplichtingen worden; dus alles lekker op zijn tijd en stap uit en pak een terrasje waar je wilt.
We laten jullie graag weer een ander stukje van de Achterhoek zien, met wat plaatselijke tips en informatie langs de mooie route.
Zaterdag rond etenstijd zullen wij voor diverse brandende BBQ’s zorgen en zal het eten ‘American style’ gaan, dat wil zeggen; breng je eigen eten mee. De BBQ’s regelen wij, de rest mogen jullie er op leggen.
Na het eten zetten wij even wat koffie voor iedereen met een likeurtje en een koekje erbij.

‘s Avonds maken we net als voorgaand jaar weer een fijn kampvuur, mits het niet te droog geweest is. Iedereen kan er weer bij komen zitten met zijn of haar versnaperingen om sterke verhalen te vertellen of te luisteren naar een ander.

Zaterdag zal er nog wat akoestische muziek ten gehore gebracht worden.

Zondags wordt er voor ontbijt gezorgd door ons met koffie, sap, en gebakken eieren.

Blijf hangen zolang je wilt en het leuk vindt. Eerder komen of langer blijven is een mogelijkheid maar dit is zelf te regelen met onze gastheer Jan.

We proberen er gewoon wederom een weekend van te maken waarvan iedereen kan genieten; wi-j doet ‘t samen.

Namens De bende 2.0:

Evita Zenhorst, Noortje Bosma, Floris Lievestro, Gijs Dekker, Mitchel Schoorl en Rik Dekker.

De Meeneweg is niet tot nauwelijks verhard; het is een weg die alleen gebruikt mag worden door bestemmingsverkeer, wat wij als club zijn.


Aanmelden

De inschrijving is gesloten

Gegevens

  • Begin: 23 augustus 2024
  • Einde: 25 augustus 2024
  • Evenement Categorie:

Organisator

  • Fiat 500 Club

Locatie

  • Groepscamping “Het Bosland”
  • Meeneweg 29
    Zelhem, 7021 HP
    + Google Maps